Kundlowo

Wszystko o kundelkach ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-08-30 09:34:55

Chicka

Administrator

Punktów :   

Poznajmy się lepiej. :D

Wątek stworzony po to aby nowi użytkownicy nie zakładali nowych wątków: Witam itp tylko każdy tu napiszę coś o sobie i zwierzakach jak ma.


Offline

 

#2 2011-08-30 09:38:11

Chicka

Administrator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Ja zacznę... Mam na imię Justyna, mieszkam w Łodzi i mam 13 lat. Oprócz tego dwa psy: labradora czekoladowego Myszkę i rottweilera Temę. Oprócz tego dwie nimfy Alex i Babiś i jedną świnkę morską Gabrysię.


Offline

 

#3 2011-08-30 15:08:23

Orlik_96

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Witam : 3
Mam na imię Józia (nie lubię swojego imienia..... nie dość że nie Polskie to jeszcze tak głupio brzmi....), mam 15 lat (urodziny 27 sierpnia), jestem z okolic Gdańska - ze Straszyna.Mam jednego psa, a raczej suczkę, Milkę - Alaskana Malamute.
Oprócz tego rybki, świnkę morską (a raczej rybki i świnkę m. mojej siostry  ; P ), parkę mewek japońskich, kury i dwa koty (mieszanka syjamka - Sylwuś i czarny... mówimy do niego Kicia (oryginalne ; P) chociaż to jest kocur, ale już reaguje na Kicia to niech będzie Kicia ;P).
Hmm co jeszcze... interesuję się malowaniem, fotografią, jazdą na rowerze, zwierzętami, graniem na komputerze.

Offline

 

#4 2011-08-30 16:27:53

Chicka

Administrator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Juźia to polskie imię. Serdecznie witamy na forum i mam nadzieję że będziesz przestrzegała regulamin.


Offline

 

#5 2011-08-31 11:56:41

 Karolina

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Witamy na forum!


Ratując jednego psa nie zmienimy całego świata ale świat się zmieni dla tego jednego.
***
Jestem moderatorką i oczekuję, że będziesz mnie szanować, jak i ciebie.

Offline

 

#6 2011-08-31 17:15:33

Orlik_96

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Chicka napisał:

Juźia to polskie imię. Serdecznie witamy na forum i mam nadzieję że będziesz przestrzegała regulamin.

1.Józia a nie Juźia ;P
2.Nie Polskie tylko francuskie, Józefa to Polskie a Józefina (Josephine) francuskie.A ja jestem Józefina ; P

Dziękuję za powitanie i postaram się przestrzegać : )

Ostatnio edytowany przez Orlik_96 (2011-08-31 17:16:40)

Offline

 

#7 2011-09-01 09:39:10

Jus_tyna

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Nie chcę mi się logować na Chickę... Khaka może przed napisaniem warto przeczytać regulamin? Tam napisane jest że nie wolno dawać linków na inne fora!

Offline

 

#8 2011-09-01 12:23:43

 Karolina

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Jus_tyna napisał:

Nie chcę mi się logować na Chickę... Khaka może przed napisaniem warto przeczytać regulamin? Tam napisane jest że nie wolno dawać linków na inne fora!

Gdzie ona podała ten link?


Ratując jednego psa nie zmienimy całego świata ale świat się zmieni dla tego jednego.
***
Jestem moderatorką i oczekuję, że będziesz mnie szanować, jak i ciebie.

Offline

 

#9 2011-09-01 12:34:40

Chicka

Administrator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Post został usunięty...


Offline

 

#10 2011-09-01 12:44:09

 Karolina

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się lepiej. :D

Chicka napisał:

Post został usunięty...

Dałaś jej bana?


Ratując jednego psa nie zmienimy całego świata ale świat się zmieni dla tego jednego.
***
Jestem moderatorką i oczekuję, że będziesz mnie szanować, jak i ciebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matematyka2010.pun.pl www.hamar.pun.pl www.bleach-forum.pun.pl www.opaltour.pun.pl www.nolimits.pun.pl